Poczuj smak prawdziwej kawy w sklepie online Tu Cafe

Udostępnij:

Przepis na udany poranek? Filiżanka kawy, żartobliwe zwanej królową poranka. Określenie trafione w punkt, gdyż zdecydowana większość z nas po przebudzeniu myśli o jednym - małej czarnej, która pobudzi do działania. Czy wybierając spośród wielu oferowanych obecnie kaw zastanawiasz się jednak nad jakością tychże produktów oraz pracą, w którą ktoś włożył serce i czas, abyśmy mogli w domowym zaciszu rozkoszować się najlepszym smakiem napoju uzyskiwanego z pestek czerwonych owoców wiecznie zielonych krzewów kawowców? Jeśli do tej pory nie zdawałeś sobie sprawy z tego, że możesz pozwolić sobie na taki luksus, powinieneś odwiedzić sklep online z kawą Tu Cafe. W tym właśnie miejscu znajdziesz szeroki zakres kaw specialty.

Ciesz się najwyższą jakością kaw specialty dzięki Tu Cafe

Powyżej wspomnianym fachowym terminem, być może dla wielu nieznanym, najprościej określić można najwyższej jakości ziarna kawy, które są produkowane w specjalnych warunkach mikroklimatycznych. Kawy specialty pozbawione są defektów i odznaczają się wysoką klasą jakości uzyskując co najmniej 80 na 100 punktów przyznawanych przez wyspecjalizowanych “somelierów” kawy zwanych inaczej Q-graderami.

To właśnie kawy specialty stały się przedmiotem działalności palarni Tu Café. Powstała ona z potrzeby dostarczenia coraz bardziej wymagającym klientom najlepszej jakości naparu oraz chęci pogłębiania przez założycieli wiedzy w jaki sposób wypalić to niezwykłe ziarno towarzyszące ludziom przez co najmniej kilka stuleci. Kawa oferowana przez Tu Cafe palona jest za pomocą tradycyjnego niemieckiego pieca Probat, który posiada podwójną kontrolę temperatury oraz dodatkową kontrolę powietrza. Ten sposób palenia swoje podłoże ma w specjalistycznych szkoleniach u wybitnych roast masterów z Polski i nie tylko, w których założyciel palarni miał przyjemność uczestniczyć.

Sklep online z kawą Tu Cafe

Produkty oferowane w sklepie online z kawą przeznaczone są do ekspresu ciśnieniowego, kawiarki i aeropress, ale także  ekspresu przelewowego, drip, chemex, french press. W sklepie online z kawą Tu Cafe nawet najbardziej wymagający klient znajdzie zatem coś dla siebie. Specjaliści Tu Cafe podjęli się trudnego zadania celem przedstawienia w sklepie online z kawą wykwintnych produktów, bowiem wybór odpowiedniego ziarna to złożony proces, w którym porównywanych jest po kilkanaście najlepszych ziaren wybranych spośród różnych krajów pochodzenia oraz od różnych dostawców speciality coffee. Dzięki temu Tu Cafe w sklepie online z kawą może zaoferować swoim klientom najsmaczniejsze ziarna kawowca testowane wcześniej w sprawdzonym gronie cup tasterów.  Co ważne, działalności palarni Tu Cafe przyświeca idea, aby poprzez smak wytwarzanego naparu, docenić osoby, które potrafią wydobyć ze swych upraw to co najlepsze. Pragną przy tym walczyć o godniejsze wynagrodzenie dla nich.

Spraw sobie jeszcze lepszy poranek w towarzystwie wyśmienitej kawy. Doceń pracę specjalistów, którzy poświęcają serce aby otulić nas smakiem najlepszej jakości produktów. W sklepie online Tu Cafe z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Nie ważne czy z kawą jesteś za pan brat czy też dopiero rozpoczynasz podróż po jej smaku. Odwiedź sklep online z kawą, a specjaliści w dziedzinie aromatycznego naparu z przyjemnością pomogą w doborze kawy do metody zaparzania i metody zaparzania do kawy. W sklepie online z kawą Tu Cafe świeżo palone kawy specialty znajdziesz zarówno pakowane w torebki 250g jak również 1kg. Co więcej możesz sprawić kawowy prezent nie tylko sobie, ale również swoim bliskim.

Artykuł partnera

0 Komentarze