Czy opłaca się inwestować w markowe ekspresy?

Udostępnij:

Wiele osób twierdzi, że kupując sprzęt od znanych na rynku producentów, płacimy dodatkowo za "metkę" produktu. Czy rzeczywiście tak jest? Czy to tylko zbędny wydatek? Odpowiadamy na powyższe pytania, przeglądając ekspresy DeLonghi.

Nie ma lepszej kawy, niż włoska?

Marka DeLonghi powstała we włoskim miasteczku Treviso. To tam zrodził się pomysł i pierwszy design tych, znanych ekspresów do kawy. Firma ma zatem ponad stuletnie doświadczenie w konstruowaniu ekspresów i parzeniu kawy. Dzisiaj jej filie istnieją w 140 krajach na całym świecie, w tym w Polsce. DeLonghi stworzyła wiele unikalnych mechanizmów, które wykorzystują dzisiaj inni producenci ekspresów. Innowacyjne systemy spieniania mleka, specjalistyczne filtry – to wszystko kreowano przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Czy ten etap świetności już minął? Wcale nie. DeLonghi nadal należy do grona najbardziej znanych i cenionych producentów ekspresów do kawy na świecie. Firma wciąż szuka nowych rozwiązań – zarówno technologicznych, jak i designerskich, które zachwycą klientów. Właśnie dlatego marka DeLonghi wciąż tak dobrze się miewa i właśnie dlatego ekspresy DeLonghi cieszą się ogromnym powodzeniem.

Płacimy tylko za "metkę"?

No za co z zarzutem sceptyków, którzy twierdzą, że kupując markowe ekspresy, płacimy tylko za "metkę"? Oczywiście konkurencja nie śpi. Wielu próbowało już zdetronizować markę DeLongi, wykorzystując do tego zarówno technikę, jak i nieco mniej uczciwe narzędzia. Agresywny marketing na pewno odbiera firmie wielu klientów. No ale czy sprzęt nie mówi sam za siebie? Klienci, którzy przetestowali markę DeLonghi są z niej bardzo zadowoleni. Ekspresy DeLongi wciąż sprzedają się w milionach egzemplarzy rocznie. Wystarczy przejrzeć opinie na temat sprzętu, dostępne w Internecie, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Oczywiście mogą zdarzyć się nieco gorsze egzemplarze albo po prostu sytuacja, w której dany model nie spełni oczekiwań użytkownika, ale są to jedynie jednostkowe przypadki.

Dlaczego ekspresy DeLonghi?

W czym tkwi zatem tajemnica ekspresów DeLonghi? Co powoduje, że z roku na rok rośnie liczba zadowolonych klientów tej firmy? Na pewno doceniają połączenie najwyższej jakości komponentów z najlepszym wzornictwem oraz innowacyjnością technologiczną. Sprzęt DeLonghi z jednej strony jest bowiem po prostu ładny i pasuje do wystroju niemal każdej kuchni. Z drugiej strony natomiast posiada wszystkie, pożądane funkcje i elementy. Można w nim znaleźć solidny młynek do kawy, wiele przydatnych funkcji, wytrzymałe filtry, intuicyjny system obsługi i wiele więcej.

Artykuł sponsorowany

0 Komentarze

Socialmedia

Warte uwagi

Jak rozpoznać wysokiej jakości kebab?

Mistrz kuchni potrafi przekształcić słynnego na całym świecie doner kebaba w pyszny, pożywny posiłek. Jest kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy określaniu jakości doner...